Dzisiaj jest: 28.5.2020, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Ogłoszenie:

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - BEZPŁATNY

dodano: 2019.09.25 ważne do: 2019.12.24 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego BEZPŁATNEGO kursu językowego, po którego zakończeniu otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarancję pracy!
A&J PARTNERS to agencja pracy zatrudniająca opiekunów osób starszych na terenie Niemiec od 2005 roku!
Kurs skierowany jest do osób z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi (wystarczy doświadczenie w opiece nad członkiem rodziny).
Praca w Niemczech wymaga od Opiekunek minimalnej znajomości języka niemieckiego, aby móc komunikować się z Podopiecznymi. Stworzony jest on w sposób dostępny dla każdego i daje możliwość poznania zwrotów i słówek po niemiecku ułatwiających codzienną pracę.
Uczestnicy kursu niemieckiego w A&J Partners są w różnym wieku. Nie ma znaczenia ile masz lat! Lektor niemieckiego posiada wieloletnie doświadczenie i potrafi sprawić, że nauka przestanie być przykrym obowiązkiem, a zacznie sprawiać Ci radość
Jak wygląda kurs języka niemieckiego ? 


Kursy organizujemy kilka razy w roku.
Czas trwania : 1 miesiąc
Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu w godzina porannych (trwają ok 3-4 godzinki).


Składa się on z kilku modułów dzięki czemu poznasz nie tylko najważniejsze słówka i zwroty  po niemiecku. Podczas szkolenia medycznego dowiesz się jak zajmować się osobami obłożnie chorymi. Pokażemy Ci między innymi jak wykonać poprawnie transfer podopiecznego oraz zabiegi higieniczne. Nasz ratownik przybliży sposób udzielania pierwszej pomocy. Będziesz mogła przetrenować to na profesjonalnych manekinach.
Ważne przed pierwszym wyjazdem do pracy w Niemczech jest poznanie różnicy kulturowych pomiędzy Polakami a Niemcami. Dokładnie omawiamy je również podczas zajęć poświęconych tylko temu tematowi. Specjalny moduł zajęć to spotkanie z psychologiem. Te zajęcia to czas na rozwianie Twoich wątpliwości. Radzenie sobie ze stresem, tęsknotą oraz emocjami, które towarzyszą nam podczas pracy w Niemczech jest bardzo ważne. Te spotkania przygotują Cię do pierwszego wyjazdu.

  
 
Nasze szkolenia i kursy pozwalają na zdobycie certyfikatu ukończenia kursu, który jest uznawany przez klientów niemieckich. Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

UWAGA! Za polecenie osoby na kurs można otrzymać bonus 400zł - warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie przez poleconą osobę szkolenia i wyjazd do Niemiec.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy : ajpopiekunki@wp.pl lub  telefoniczny 602106975
POLUB NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU, ŚLEDŹ NAS I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
https://www.facebook.com/ajpkursniemieckiego/
 
Kontakt
AJ PARTNERS
ul. DWORCOWA 25, 41-902 BYTOM, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.